D  O  W  N  L  O  A  D  S                                          
AdıSürümİzinİşl.Sist.KategoriAçıklama
Raidcall 7.3.4 Ücretsiz Windows (Tümü)   İletişim Raidcall, gruplar için geliştirilen, kullanışlı, kullanımı kolay bir sesli sohbet uygulamasıdır. Genel olarak online oyun oynayan oyuncular için tasarlanmış olsa da şu an bir çok farklı kategorilerdeki farklı gruplar tarafından da kullanılmaktadır.
TeamSpeak Client 3.0.14 Ücretsiz Windows (Tümü)   İletişim Team Speak 3 genellikle online oyunseverlerin birbirleri ile toplu olarak sohbet ettiği en popüler programlardan birisidir. Bu program, oyun içerisinde oyuncuların daha kombine bir şekilde hareket etmelerine olanak tanımaktadır.
Mozilla Thunderbird 24.3.0 Ücretsiz Windows (Tümü)   Mail Yönetim Yapılandırılması, performansı, web uyumluluğu, kullanım kolaylığı alanlarında yeniliklerle gelen Mozilla Thunderbird'ün en çok dikkat çeken özelliği, Mozilla Firefox tarayıcısının en beğenilen özelliklerinden olan sekme açma özelliğini e-postalarınız için kullanılabilir hale getirmesi. Geliştirilen filtreleme ile hızlı arama, arşivleme ve kurulum sihirbazıyla basit kurulum ise göze çarpan diğer özelliklerden.
Core FTP LE 2.2 Ücretsiz Windows (Tümü)   FTP Hızlı ve ücretsiz bir FTP istemcisi olan Core FTP LE ile dosya transfer işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. SFTP/SSH, SSL/TLS ve HTTP/HTTPS desteği ile her türlü protokol üzerinde çalışma imkanı sunan yazılım sahip olduğunu özellikler ile profesyonel sürümündeki en temelve gerekli seçenekleri size ücretsiz olarak sunuyor.
FileZilla 3.8.1 Ücretsiz Windows (Tümü)   FTP FileZilla web ortamına dosya taşımak veya yüklemek için kullanabileceğiniz, sunucular ile bilgisayar arasında dosya transferi yapılmasını sağlayan ücretsiz bir FTP programıdır.
BitTorrent 7.9.2 Ücretsiz Windows (Tümü)   Dosya Paylaşımı Video, müzik, oyun gibi her türlü dosyanın paylaşıldığı torrent dünyasında ücretsiz bir istemci olan BitTorrent hızlı bir şekilde yüksek kalitede dosya paylaşımları yapabilmeniz için gerekli ortamı sizlere hazırlıyor.
SPAMfighter 7.6.87 Ücretsiz Windows (Tümü)   Güvenlik Outlook, Outlook Express, Windows Live Mail ve Mozilla Thunderbird kullanan kullanıcılar için eşsiz bir anti-spam aracı olan SPAMfighter ile gelen kutunuz her zaman tertemiz olacak. Microsoft tarafından sertifika desteği bulunan program kullanıcıların deneyim ile geliştirilirken basit kullanımı ile temiz bir e-posta hesabı sunuyor.
Spyware Doctor 9.1.0 Ücretsiz Windows (Tümü)   Güvenlik Spyware Doctor spyware (casus) yazılımları silmenize olanak tanıyan ve gerçek zamanlı bir koruma sağlayan bir anti-spyware programıdır. Bu program bilgisayarınızı ve kişisel bilgilerinizi spyware (casus), adware (reklam), trojan (truva atı), keylogger, casus çerezleri, adbots, spybots, tarayıcı otostopçularıve benzer diğer kötü niyetli saldırıalara karşı koruyor. Ek olarak Internet Explorer ile gezinti yaparken program içerisindeki popup engelleyecisi ile isteğiniz dışındaki açılır pencerelere de açılmıyor.
Adobe AIR 13.0.0.83 Ücretsiz Windows (Tümü)   Programlama Adobe AIR; Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax gibi dilleri kullanan geliştiricilerin bu dillerde geliştirdikleri çeşitli özelliklerde internet uygulamalarını bilgisayar masaüstüne taşımalarını sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur.
Weather Display 10.37 Ücretsiz Windows (Tümü)   Araçlar Hava durumu görüntüleme programı, Davis, Oregan Scientific, La Crosse, Texas Instruments, RainWise, Irox, Fine Offset, Acurite gibi popüler elektronik hava istasyonlarından alınan verilerle desteklenir. Bu program sayesinde gerçek zamanlı hava durumunu görüntüleyebilirsiniz.
Core Temp 1.0 Windows (Tümü)   Test Programı Core Temp programı bilgisayarınızın en önemli dahili bilenşenlerinden olan işlemcinizin sıcaklık değerlerini takip edebilmeniz için size işlemcinizin ısısını gösteren ücretsiz bir program. İşlemcinizin sıcaklık bilgisi dışında hangi hız aralıklarında çalıştığını, aldığı voltaj değerlerini ve yüzdelik dilim olarak çalışma oranlarını da Core Temp ile takip edebilirsiniz.
Software Updater 1.1 Windows (Tümü)   Güncelleme Software Updater, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş fonksiyonel bir yazılım güncelleme aracıdır.
Recuva 1.51 Ücretsiz Windows (Tümü)   Dosya Kurtarma Recuva kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır.
DiskDigger 1.7.1 Ücretsiz Windows (Tümü)   Dosya Kurtarma DiskDigger, bilgisayarınızda daha önce sildiğiniz dosyaları geri getirmeniz için kullanabileceğiniz ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır. İstediğiniz medya dosyası formatındaki dosyalarınızı geri getirebilmenize olanak tanıyan DiskDigger ile yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları, müzikleri, videoları geri getirme olanağına sahip olabilirsiniz.
Rufus 1.4.9 Ücretsiz Windows (Tümü)   Araçlar Önyüklenebilir USB Disk Hazırlama Rufus önyüklenebilir USB diskler hazırlamanıza yardımcı olan küçük, kullanımı basit ve aynı zamanda ücretsiz bir programdır. Genellikle şu durumlarda ihtiyacınız olabilir: Bilgisayarınıza format attınız ve işletim sisteminizi bir ISO kalıp dosyası yardımıyla USB bellek üzerinden kuracaksanız. İşletim sistemi yüklü olmayan bir bilgisayar üzerinde çalışmanız gerekiyorsa. BIOS veya DOS sürümünü güncellemeniz gerekiyorsa. Düşük seviyeli bir programı çalıştırmanız gerekiyorsa.
1234
 

Yıllk Plan ve Zümreler

Raidcall   7.3.4

Windows (Tümü)   Ücretsiz

TeamSpeak Client   3.0.14

Windows (Tümü)   Ücretsiz

Mozilla Thunderbird   24.3.0

Windows (Tümü)   Ücretsiz

Core FTP LE   2.2

Windows (Tümü)   Ücretsiz

FileZilla   3.8.1

Windows (Tümü)   Ücretsiz

BitTorrent   7.9.2

Windows (Tümü)   Ücretsiz

Tümü  
Skype   6.16.73

Windows XP/Vista/7/8   Ücretsiz

Google Chrome   35.0.1916

Windows XP/Vista/7/8   Ücretsiz

Total Video Converter   3.71

Windows XP/Vista/7/8   Ücretsiz

CCleaner   5.05

Windows XP/Vista/7/8  

Firefox   37.2

Windows XP/Vista/7/8  

VLC Player   2.1.3

Windows XP/Vista/7/8   Ücretsiz

Tümü

Öğrenci Çalışmaları