D  O  W  N  L  O  A  D  S                                          
AdıSürümİzinİşl.Sist.KategoriAçıklama
Photoshop CC 2022 Deneme Windows   Grafik İşleme Fotoğraf Düzenleme Yazılımı Dijital görüntü işleme ve düzenlemeye yönelik endüstri standardı olan Adobe Photoshop, kapsamlı bir profesyonel rötuş araçları paketi sunar. Ayrıca, ilham vermek üzere tasarlanmış güçlü düzenleme özellikleriyle donatılmıştır.
Arduino 2.0.1 Ücretsiz Windows   Programlama Arduino Kart Geliştirme Editörü Arduino, açık kaynak kodlu şekilde geliştirilen kod yazmanıza ve test amaçlı bir Arduino panosu yüklemenize olanak tanıyan zengin ve güçlü bir Tümleşik Geliştirme Editörüdür. Bu yazılım herhangi bir Arduino kartı ile kullanılabilir.
Python 3.11.0 Ücretsiz Windows   Programlama Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.
Thonny 4.0.1 Ücretsiz Windows   Programlama Yeni başlayanlar için Python IDE,Python öğrenmeniz için hazırlanmış program. Thonny yerleşik 3.7 Python ile birlikte gelir, bu nedenle sadece bir basit yükleyiciye ihtiyaç vardır ve siz programlamayı öğrenmeye hazırsınız.
Visual Studio Code 1.73.1 Ücretsiz Windows   Programlama VS Code Visual Studio Code, uygulama yaşam döngüsü süresince, tasarımdan dağıtıma kadar, kaliteli kodu garantileyen güçlü bir IDE' dir. SharePoint, web, Windows, Windows Phone, veya başka bir platform için uygulama geliştiriyorsanız; Visual Studio herşeyi bir arada bulabileceğiniz, en yüksek düzey çözümdür.
Notepad++ 8.4.7 Ücretsiz Windows   Yazım Editörü Notepad++, notepad yazılımına alternatif olan, çok gelişmiş bir metin editörüdür. Onlarca programlama dilini tanır ve renklendirme desteği verir.
Opera 92.0.4561.43 Ücretsiz Windows   Web Tarayıcısı Opera İnternet Tarayıcısı Opera tarayıcısı yerel reklam engelleyici, ücretsiz VPN, entegre mesajlaşma uygulamaları ve daha fazlasıyla birlikte gelir.
Firefox 106.0.5 Ücretsiz Windows   Web Tarayıcısı Firefox Quantum Tarayıcısı Web'de gezinmeyi en iyi şekle sokmak için pek çok şahane özelliği bir araya getirdik. Gezinmek Daha Kolay, Yüksek Performans, Gelişmiş Güvenlik, Güçlü Kişiselleştirme, En Yeni Teknolojiler, Evrensel Erişim.
Deep Freeze Standard 8.63.020.5634 Deneme Windows   Sistem Koruma Deep Freeze Standart, özellikle internet kafeler için çok faydalı bir program. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız sanki dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir değişiklik yapılmamış halde eski haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunabiliyorsunuz.
Rufus 3.20 Ücretsiz Windows   Bootable Rufus, önyüklenebilir (bootable) USB bellek oluşturmanızı ya da USB belleğinizi şekillendirmenizi (format atmanızı) sağlayan ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen bir programdır.
CCleaner 6.05.10110 Ücretsiz Windows   Bakım ve Temizlik CCleaner bir sistem optimizasyon ve güvenlik aracıdır. Sisteminizdeki kullanılmayan dosyaları silebilmektedir.
WinZip 27.0 Ücretsiz Windows   Sıkıştırma WinZip, orjinal ve en popüler sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programıdır. Winzip direkt olarak dosyaları CD ve DVD'ye yazdırabilmektedir. Zip dosyalarını ftp ile upload edebilmektedir
JDownloader 2.0 Ücretsiz Windows   İnternet Download JDownloader ile Rapidshare.com, megaupload.com gibi tek tıklamalı barındırıcılardan dosya indirmeyi Premium hesabınız olmaksızın kolaylaştırır. Sizlere çoklu paralel indirme, captcha algılama, otomatik dosya çıkartma ve daha bir çok ek özellik sunar. Tabii ki JDownloader kesinlikle ücretsizdir.
Internet Download Manager 6.41.3 Deneme Windows   İnternet Download Hızlı Dosya İndirme Programı Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir.
Foxit Reader 12.0.1 Ücretsiz Windows   PDF Okuyucu Foxit Reader, PDF dosyalarını görüntülemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. PDF dosyalarını görüntülemek için Adobe Acrobat Reader kurmadan, bu kurulum gerektirmeyen ücretsiz programı kullanabilirsiniz.
12
 

Yıllk Plan ve Zümreler

Photoshop CC   2022

Windows   Deneme

Arduino   2.0.1

Windows   Ücretsiz

Python   3.11.0

Windows   Ücretsiz

Thonny   4.0.1

Windows   Ücretsiz

Visual Studio Code   1.73.1

Windows   Ücretsiz

Notepad++   8.4.7

Windows   Ücretsiz

Tümü  
Notepad++   8.4.7

Windows   Ücretsiz

Visual Studio Code   1.73.1

Windows   Ücretsiz

Thonny   4.0.1

Windows   Ücretsiz

Python   3.11.0

Windows   Ücretsiz

Arduino   2.0.1

Windows   Ücretsiz

Photoshop CC   2022

Windows   Deneme

Tümü

Öğrenci Çalışmaları